Marškinėliai marginimui, kaip išsirinkti tinkamą

Netinkamo marškinių svorio pasirinkimas – labai dažna klaida.

Pirmoji klaida – pasirinkti per sunkius marškinius. Jei kuriate marškinius vejos priežiūros įmonei, tikriausiai nenorite naudoti tokių sunkių marškinėlių, kaip Hanes Beefy T 6.1 Oz. Jie taip nekvėpuos kaip lengvesni marškiniai ir bus nepatogūs per vasaros karščius. Nereikia nė sakyti, kad šie drabužiai kainuos daugiau nei lengvi. Jei marginate marškinius parduoti, tai būtų puikus pasirinkimas. Jie yra labai aukštos kokybės ir rodomi ekrano metu.

Antroji su svoriu susijusi klaida – lengvų gaminių pasirinkimas. Jis turi prekės pavadinimą “AAA”, pagamintas Kinijoje. Šiuos marškinius galima įsigyti už maždaug 0,40. Tačiau senas posakis galioja. „Jūs gaunate tai, už ką mokate“. Jei ieškote margintų marškinių, kuriuos galėtumėte dovanoti, šie marškiniai yra puikūs, tačiau jie tarnaus ne ilgiau nei kelis skalbimus. Nerekomenduojame naudoti šio prekės ženklo, jei planuojate parduoti marškinius. Nebrangiai marškinėliai su spauda gamina ir kiti gamintojai. Norėdami išlaikyti ilgaamžiškumą, nenaudokite nieko, sveriančio mažiau nei 4 uncijos.

Dabar nuspalvink.

Pasirinkta marškinių spalva turės įtakos jūsų spausdinimo išlaidoms. Ryškios spalvos, tokios kaip pelenų, balta ar geltona, neturėtų turėti įtakos kainai. Bet tamsios spalvos kaip juoda, tamsiai mėlyna, miško ir tt kiaušinis. Padidėja spausdinimo išlaidos. Jie taip pat yra brangesni nei ryškios spalvos. Šios spalvos, ypač juodos, yra vertos papildomų pinigų. Jie taps jūsų geriausiais pardavėjais. Žmonės mėgsta juodus marškinėlius. Spaudai ant šių marškinių reikalingas apatinis sluoksnis. Priešingu atveju marškinių spalva gali matytis per spausdintą rašalą. Skaičiuojant spausdinimo kainą, prie spausdinimo kainos reikia pridėti vienos spalvos kainą. Retkarčiais susidursite su įmonėmis, kurioms nereikia apatinės dangos. Taip sutaupysite pinigų. Bet patikėk manimi. Iš patirties galiu pasakyti, kad tai nėra verta.

marškinėlių stilius turi įtakos kainai

Vienas dalykas, turintis įtakos marškinių kainai, yra jų stilius. Tai neturėtų turėti įtakos spausdinimo išlaidoms. Nebent jus domina neįprastos spausdinimo vietos, pavyzdžiui, rankovės apačioje. Skirtumas tarp trumpų ir ilgų rankovių gali padvigubinti marškinėlio kainą. Pridedant kišenes, prie kainos pridedamas mažiausiai 1 USD. Spausdinti ant kišenės gali būti sunku ir jums bus sunku rasti įmonę, kuri tai padarys už jus.

apimties nuolaida

Skirtingai nuo kitų drabužių, marškinėlių yra šiek tiek sunkiau gauti dideliais kiekiais. Antkainis, kurį mažmenininkai rodo ant marškinėlių, dažnai gali siekti 3%. Taigi bet kokia nuolaida, pridėta prie jau geros kainos, sumažintų pelną.

Apibendrinant, išsirinkti tinkamus marškinėlius spausdinimo darbui nėra sunku, jei žinote, ko ieškoti. Nesirinkite per sunkių ar per lengvų marškinių. Pasirinkite tinkamą spalvą. Derinkite įmonės spalvas arba spalvas, kurios papildo jūsų logotipą. Arba jei spausdinate šiuos marškinius pardavimui, niekada nesuklysite su juodais. Stilius yra labai svarbus, nes jis turi didžiulę įtaką marškinių kainai. Prašykite nuolaidos kiekiui, bet nesitikėkite kvotų, jei ją gausite.

Šilkografijos marškinėlių spausdinimo procesas susideda iš kelių žingsnių. Pirmiausia pasirinkite dizainą, kuris bus išgraviruotas ant marškinėlių. Tada dizainas bus atspausdintas ekrane. Šis ekranas uždedamas ant audinio, o dažai per ekraną spaudžiami ant audinio. Yra daug būdų, kaip sukurti ekranus, naudojamus spausdinimo procese, kiekvienas turi savo privalumų ir trūkumų.

Spaudinys, kurį pasirinksite savo marškinėliai, turėtų traukti akį ir būti savaime suprantamas. Spaudiniai gali būti drąsūs, meniški ar šmaikštūs, priklausomai nuo marškinėlių dekoravimo tikslo. Jei žmogus savo spintoje turi keletą paprastų marškinėlių, asmeninis šilkografijos rinkinys yra gera idėja. Tai leidžia žmogui būti kūrybingam ir naudoti marškinėlius kaip išraiškos drobę.

Drabužių, pagamintų pagal užsakymą, paklausa ir toliau auga, ir vis daugiau žmonių įsitraukia į šilkografijos marškinėlius, leidžiančius dėvėti ką nori. Tačiau, įsigydami marškinėlius iš profesionalo, atminkite, kad turėsite užsakyti urmu. Nes vieno egzemplioriaus spausdinimas nėra pelningas verslas. Ekrano gamyba reikalauja laiko, pastangų ir pinigų, todėl naudoti tik vienus marškinėlius tikrai yra švaistymas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *