הרצאות גישורר: מנהיגות וחשיבה יצירתית

 

 

הרצאות גישורר הוא מנהיג של מערכת בניית ופתרון סכסוכים, והחשיבה היצירתית מהווה חלק מהכלים המרכזיים שלו. היכולת לחשוב יצירתית היא מקור לפתרונות חדשניים ואיכותיים, וההרצאות גישורר משתמש בה על מנת למצוא דרכים מקוריות לפתרון סכסוכים. הנה כיצד ההרצאות גישורר מציב את עצמו כמנהיג ומשתמש בחשיבה יצירתית:

פריצת דרך בפתרונות: ההרצאות גישורר מופיע כמנהיג שמביא יכולת יצירתית לתהליכי הגישור. הוא מחפש ומציע פתרונות חדשניים ואופטימליים לסכסוכים, דרך שתשפר את התוצאה ותיתן מענה לצרכי הצדדים.

יצירת אפשרויות מגוונות: במהלך הגישור, העורך דין משתמש ביכולת היצירתית שלו ליצירת אפשרויות מגוונות לפתרונות הסכסוכים. הוא יכול לקדם דמויות משולבות, פיצויים מקולקלים ופתרונות יחודיים המשרתים את צרכי הצדדים.

הפעלת חשיבה לא מסוגלת: חשיבה יצירתית היא יכולת לראות את הסכסוך מזווית שונה ולמצוא פתרונות חדשים. ההרצאות גישורר מפעיל חשיבה לא מסוגלת, שמאפשרת לו לראות את הסכסוך באור חדש ולמצוא פתרונות שאולי לא נחשבו ברגע ראשון.

קידום יצירתיות בדיאלוג: ההרצאות גישורר מקדם יצירתיות גם במהלך הדיאלוג עם הצדדים. הוא יכול להפעיל ולעודד את הצדדים לחשוב מחדש, לשאול שאלות שיכולות להביא לשינוי, ולקדם את היוזמה שלהם לפתרונות יצירתיים.

שדרוג תהליכי הגישור: כמנהיג, ההרצאות גישורר יכול לשדרג ולשפר תהליכי הגישור עצמם. הוא יכול להציע שדרוגים טכנולוגיים, כלי תמיכה ומקורות נוספים שישפרו את יעילות הגישור.

השפעה חיובית על השיטה המשפטית: כמנהיג בתחום הגישור, העורך דין יכול להשפיע על השיטה המשפטית בצורה יצירתית. כשהוא מצליח להציע פתרונות חדשניים ולהפוך את הגישור לתהליך אטרקטיבי ויעיל, יש לו השפעה חיובית על גישור ועל התפקיד שלו במערכת המשפט.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *